logo

Hasta Yorumları

Hastalarımızın Yorumları

"Yapılan tedaviden çok memnun kaldığımı samimi olarak ifade edebilirim. Fizik tedavi denince akla ısınma, germe gibi klasik uygulamalar gelirken Okan B..."

Ç.T.

"Hürriyet hocanın pozitif yaklaşımı ve yönlendirmesinden çok memnun kaldım. Okan hoca çok başarılı, manuel terapiyi çok iyi biliyor. Yeniden doğmuş gib..."

V.G.

"Okan Bey, fizik tedavi ve manuel terapi ile ilgili Türkiye'de nadir bilinen bir hususta özenle ve severek işini yapmakta. Bana da gösterdiği tedavi sü..."

İ.K.

"Geçen hafta boynum kafamı tutamaz halde yere bakar şekilde dayanılmaz ağrılarla geldiğim merkezinize Dr. Okan Keleş tedavisi sonrası ilk seans itibari..."

Y.Ö.

"İlk geldiğimde 15 seanslık bir fizik tedavi yapılması öngörüldü. O günden bu güne şu an 13. seans bitti ve her seans sonrası hem fiziki, hem de kendim..."

S.E.

"Boyun ağrısı, fibromiyalji nedeniyle başladığım tedavi süresince aldığım hizmetten çok memnun kaldım. İlk başlarda hemen etkisini görmesem de, tedavin..."

S.D.

"Okan bey, ilk kontrol sırasında problemi tespit edip kısa süre içinde de uygulamış olduğu terapilerle sonuç almamı ve daha kaliteli bir yaşama kavuşma..."

B.T.

"Merhaba, Uzun zamandır çektiğim topuk ağrısı her geçen gün hayatımı zorlaştırıyordu. Bülent Hoca'nın vasıtası ile Okan Bey'le tanıştım. Güler yüzü, i..."

Ş.M.E.

"Başlangıçta tedirgin olarak gelmiştim. İlk 4 seans emin değildim. Ağrılarım geçmeyecek diye düşünürken ileri seanslarda fikrim değişti. Şuan ailemdeki..."

A.G.

Patient Review

Hastalarımızın El Yazısı Yorumları

Review 1
Review 2
Review 3
Review 4
Review 5
Review 6
Review 7
Review 8
Review 9

Adres

Geriş Mah. Çoban Cad.
Havuz Altı Sokak No:9
Barış Sit. D:17 Yalıkavak/Bodrum

Telefon

Randevu : +90 533 554 38 90

Sosyal Medya

© 2024 Uzman Fizyoterapist / Manuel Terapist Okan Keleş. Tüm Hakları Saklıdır.